Preskočiť na obsah

prevedenia napínacieho stropu

Napínaný strop má okrem iného aj tú výhodu, že vie uspokojiť nápady akéhokoľvek zákazníka. Pozrite si nižšie druhy stropov, od jednoduchších po originálnejšie, a inšpirujte sa.

saténový strop

Saténový (matný) strop v bielom prevedení je dlhodobo naším bestsellerom a ani sa tomu nečudujeme. Vďaka jeho povrchovej úprave vyhovie každému. Nemá výrazný odraz ako lesklá fólia no zároveň nepôsobí mdlo ako stierka. Saténový strop ponúkame v rôznych farebných prevedeniach.

lesklý strop

Lesklý strop je typický najmä svojím zrkadlovým povrchom. Vďaka tomuto sa odporúča do menších priestorov ktoré dokáže zrkadlovým efektom opticky zväčšiť. Lesklý strop ponúkame v rôznych farebných prevedeniach.

fototlač

Fototlač je správna voľba pre tých, ktorí chcú skutočne ozvláštniť svoj priestor. Na fototlač je možno použiť dizajn podľa predstáv zákazníka, základom je kvalitná grafika. Najčastejšie sa využíva v detských izbách alebo firemných priestoroch. Je možné aj prevedenie "skrytej fototlače" ako na foto vedľa.

After
Before

svetelný strop

Svetelný strop je zaujímavý spôsob, ako ozvláštniť interiér Vášho domova s použitím svetla. Svetelný strop realizujeme v dvoch prevedeniach, ktoré su vysvetlené nižšie.

podsvietenie po obvode

Pri strope, ktorý je podsvietený po obvode, sa využívajú iné profily. Tie majú v sebe drážku pre LED podsvietenie. Takýto strop je možné kombinovať aj s klasickým svietením ako bodovky či lustre.

svetelný strop

Princípom svetelného stropu je montáž LED pásov na pôvodný strop a tie z vrchu svietia na napnutý strop. Táto varianta si vyžaduje viac LED pásov a nie je možné ju kombinovať s klasickým svietením.